Hliníková okna a dveře

Dodáváme hliníková okna a dveře z profilů renomované belgické firmy Reynaers. Tyto profily mají výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti a jsou odolné proti profukování a zatékání.


Hliníková okna a dveře - Profilové systémy

CS59Pa

CS59Pa nabízí velkou škálu neizolovaných profilů pro realizaci elegantních a cenově ekonomických hliníkových konstrukcí. Proto je CS59Pa ideální jak pro venkovní použití v zemích s teplým klimatem, tak i pro výrobu běžných prosklených vnitřních příček. Systém je k dispozici pro dovnitř otvíravá okna a pro dovnitř i ven otvíravé dveře. Stáhnout brožuru.


CS68

CS68 je tepelně izolovaný tříkomorový systém pro hliníková okna a dveře, který představuje optimální kombinaci vysokých izolačních hodnot a bezpečnosti.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitř otvíravých oken a dveří. Řešení těsnění a způsob odvodnění zajišťují vynikající vodotěsnost a vzduchotěsnost.

Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru. Stáhnout brožuru.


CS77

CS77 je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro hliníková okna a dveře, který představuje optimální kombinaci bezpečnosti a pohodlí. Polyamidový pásek vyztužený skelnými vlákny s žebrováním a/nebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelné izolace.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitř otvíravých oken a dveří. Řešení těsnění a způsob odvodnění zajišťují vynikající vodotěsnost a vzduchotěsnost. Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru. Stáhnout brožuru.


CS86-HI

CS86-HI je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře, který představuje optimální kombinaci bezpečnosti a tepelného komfortu. Polyamidový pásek vyztužený skelnými vlákny s žebrováním a/nebo komorami zaručuje vysoké hodnoty izolace. Pružné izolační pásky ve dveřních křídlech eliminují ohýbání profilů vlivem rozdílu teplot vně a uvnitř.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitřotevíravých oken a dveří. Také umožňuje zákazníkovi zvolit různé typy prahového provedení. Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru.

Systém s nejvyššími izolačními vlastnostmi CS86-HI disponuje několika variantami prahového provedení. Další novinkou je provedení skrytého křídla u okenních prvků. Díky použití flexibilní expanzní pásky v křídlovém profilu je zaručen velmi malý průhyb křídového prvku vlivem rozdílu teplot. Stáhnout brožuru.


CP 155

CP 155 je tepelně izolovaný posuvný systém s maximální váhou křídla až 400 kg a výškou až 3 m (platí pro provedení s motorickým posuvem). Sofistikovaný koncept splňuje nejvyšší očekávání uživatele: optimální kvalitu, vysokou izolaci a lehké ovládání. Pro maximální komfort je také možné motorické otvírání napojit na dálkové ovládání. Stáhnout brožuru.